pomôžeme

Služby

Vieme zabezpečiť komplexnú stratégiu pre Vašu spoločnosť alebo produkt od tvorby webovej stránky až po správu stránok na sociálnych sieťach a online marketing.

Tvorba web stránok

Webové stránky vytvárame podľa špecifických potrieb a možností každého nášho klienta. Vysoký dôraz pri tom kladieme na ich funkčnú architektúru, rýchlosť a responzívny dizajn.

Vývoj mobilných aplikácií

Máme skúsenosti s vývojom natívnych mobilných aplikáci pre iOS a Android zariadenia spolu so serverovým riešením v oblasti bankovníctva, automotive, chat/voice a iné.

SEO optimalizácia

Chcete zlepšiť viditeľnosť a zvýšiť návštevnosť Vašej stránky? Vďaka komplexnej SEO optimalizácii Vás vaši potencionálni zákazníci ľahko nájdu.

PPC reklama

Vytvárame online reklamu všetkých druhov. Od PPC reklamy, bannerovej reklamy až po výkonnostnú reklamu na Facebooku a Instagrame. Tým však naša práca nekončí, keďže reklamu pravidelne optimalizujeme.

Správa sociálnych sietí

Odborná správa sociálnych sietí je dôležitá pre každú firmu. Vďaka správne nastavenej stratégii, kreatívnemu obsahu a aktívnej komunikácii s fanúšikmi Vám vybudujeme komunitu a pozitívny imidž.

Logo a firemná identita

Základom každej úspešnej značky je kvalitný dizajn. Podľa Vašej vízie vytvoríme vhodné logo, zadefinujeme základnú i vedľajšiu farebnosť, primárne a sekundárne fonty či vytvoríme komplexný dizajn manuál Vašej značky.

Grafické práce

Naši grafickí dizajnéri zhmotnia Vaše predstavy. Radi pre Vás pripravíme dizajn reklamných vizuálov, cez dizajn vizitiek, hlavičkových papierov až po dizajn svadobných oznámení a úpravu fotografií.

Tvorba blogov

Jedným z najvýznamnejších nástrojov obsahového marketingu sú práve blogové články. Pritiahnite pozornosť potenciálnych zákazníkov zaujímavým obsahom a priveďte ich priamo na Vašu webovú stránku.

Foto a video

Ako agentúra Vám vieme zabezpečiť aj profesionálnu foto/video tvorbu podľa najnovších trendov. Vytvoríme pre Vás kreatívne fotky či videá, ktoré pritiahnu pozornosť.