Služby

Tvorba web stránok
a e-shopov

Ako tvoríme weby?

Je nesmierne dôležité, komu zveríte tvorbu web stránok alebo e-shopov. Tie dnes musia spĺňať určité minimálne štandardy a byť:

  • dokonale prispôsobené pre rôzne typy zariadení ako sú smartfóny, tablety a pod,
  • optimalizované pre vyhľadávače,
  • graficky zladené, moderné, pútavé a rýchle,
  • ušité na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho oblasti pôsobenia,
  • užívateľsky prívetivé a dbať na UI/UX.

Tvorba web stránok - výsledná cena?

Výsledná suma web stránok a e-shopov závisí od viacerých faktorov ako napríklad celkový počet podstránok, počet potrebných jazykových mutácií, či bude web stránka tvorená iba zo statických častí alebo aj dynamických a pod.

Pre orientáciu tvorba web stránky u nás začína na sume 400 euro bez DPH a internetového obchodu od 800 euro bez DPH.

Čo od nás získate?

Nemusíte sa obávať, že tvorba web stránok alebo niečo v jej priebehu bude zanedbané. Kladieme veľký dôraz na spokojnosť klientov, preto nás  naši existujúci zákazníci veľmi radi odporúčajú svojim známym. Každý klient u nás získa konzultácie, školenia do CMS a jednoduché dodatočné úpravy úplne zdarma. K dispozícii sme našim klientom aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

01.

Úvodná konzultácia

Prvotným krokom je získanie alebo určenie kompletnej špecifikácie web stránky na základe požiadaviek klienta. Tomuto predchádza osobné stretnutie alebo videohovor, kde sa snažíme získať všetky potrebné informácie. 

02.

Dizajn

Keďže neustále sledujeme najnovšie dizajnové trendy a máme bohaté skúsenosti s UI/UX, vieme ako jednotlivé prvky umiestniť a zladiť ich s imidžom Vašej spoločnosti. Každý náš klient od nás získa unikátny návrh web stránky. 

03.

Riešenie na mieru

Technológie, na ktorých môže bežať Vaša webová stránka sú rôzne. Náročné projekty si vyžadujú programovanie od základov na mieru s vlastným CMS systémom, tie jednoduchšie a tým aj lacnejšie pre klienta robíme na WordPress.

04.

Podpora 24/7

Vieme ako dôležitá je dostupnosť služieb pre chod Vášho biznisu. Každý náš klient automaticky získava od nás prémiovú podporu 24 hodín 7 dní v týždni a k tomu jednoduché úpravy zdarma. Keď tvorba web stránok, tak rozhodne u nás.