PPC reklama

SPRÁVNE NASTAVENÁ A PRAVIDELNE OPTIMALIZOVANÁ REKLAMA VO VYHĽADÁVAČOCH DOKÁŽE ZÁZRAKY

PPC reklama je momentálne najpoužívanejšou formou reklamy na internete. Primárny účel tejto formy reklamy je zvýšenie predajov, prilákanie potencionálnych zákazníkov a zlepšiť povedomie o značke. Skratka PPC znamená platba za kliknutie (pay-per-click), teda platíte, až keď Váš potencionálny zákazník klikne na Vašu reklamu. Pri dnešnej konkurencií už nestačí spustiť jednoduché reklamné kampane a očakávať pozitívne výsledky. Je potrebné zistiť všetky vstupy od zákazníka, analyzovať ich a reklamné kampane neustále optimalizovať na základe výstupov. Iba tak vie náš tím certifikovaných online marketingových špecialistov efektívne pracovať s Vašim rozpočtom.

PLATENÁ REKLAMA

Sme agentúra, ktorá sa snaží zaručiť návratnosť vašich investícií, a to pomocou PPC kampaní zameraných na konverzie. Naše portfólio úspešných kampaní je dôkazom toho, že efektívne zlepšenie konverzného pomeru klientov ani v tejto vysoko konkurenčnej dobe nie je nemožné. Ak chcete okamžite nakopnúť váš biznis, tak nás neváhajte kontaktovať. K dispozícii máme efektívne nástroje a techniky, ktorými vám s tým pomôžeme.

SPRÁVA GOOGLE KAMPANÍ

Náš tím PPC špecialistov má rozsiahle skúsenosti s rozličnými typmi stratégií pri vytváraní PPC kampaní, ktoré majú preukázateľný dopad na predajnosť produktov a služieb. Pri práci kombinujeme pokročilé metodiky, odborné znalosti odvetvia a tie najlepšie postupy, aby sme zabezpečili, že každá stratégia bude v súlade s vašimi obchodnými cieľmi. Dokážeme presne osloviť vaše cieľové publikum vo vyhľadávači Google a tým zvýšiť konverzný pomer.

A / B TESTOVANIE

Pri tvorbe PPC kampaní dbáme na nadstavenie minimálne dvoj stratégií, vizuálov, ktoré nám pomáhajú testovať a sledovať účinnosť rôznych typov reklám. Pomocou A / B testovania dokážeme určiť, aké úpravy sú potrebné na doladenie a optimalizáciu každej reklamnej skupiny s cieľom dosiahnuť maximálny počet konverzií.

ANALÝZA KĽÚČOVÝCH SLOV

Na to, aby ste prilákali správnu cieľovú skupinu, potrebujete správne kľúčové slová. Odborníci v našej agentúre pre vás pripravia kvalitnú analýzu kľúčových slov a určia najlepšie kľúčové slová pre vaše podnikanie. Tie následne použije v tvorbe obsahu pre vašu webovú stránku, jej SEO optimalizáciu, či prípadne v PPC kampaniach. Táto aktivita nám umožňuje optimalizovať výdavky na reklamu a efektívne maximalizovať konverzný pomer.

KONVERZIA LANDING PAGE

Zatiaľ čo PPC reklama pritiahne na vašu stránku to správne publikum, „landing page“ s ním dohodu uzatvára. Vždy pri jej tvorbe vykonávame hĺbkový prieskum, aby sme zistili, čo prinúti návštevníkov vašej stránky k akcii, konverzii. Nepoužívame pri ich vytváraní žiadne šablóny. Každá takáto stránka je prispôsobená tak, aby vám prinášala iba kvalitné konverzie.

OPTIMALIZÁCIA KONVERZNÝCH POMEROV

Neustále hľadáme spôsoby, ako navýšiť vaše investície. Preto naše služby zahŕňajú A / B testovanie na mnohých rôznych úrovniach. Vykonávame hĺbkové audity stránok a prieskum správania zákazníkov, aby sme stratégiu vašej PPC kampane povýšili na nový level.

1.Detailný a pravidelný reporting

U nás nič neskrývame. Necháme čísla hovoriť. Klient u nás dostáva pravidelný reporting, ktorý je ľahko čitateľný a zrozumiteľný, aby mohol rýchlo pochopiť, či daná PPC kampaň je výkonná alebo nie je . Transparentnosť je u nás samozrejmosťou.

2.Dátovo orientovaný design

Náš web dizajnérsky tím sa zaväzuje, že pôjde aj nad rámec bežného úsilia, aby klient dosiahol svoje ciele v biznise. Znamená to, že design Vašej web stránky je vypracovaný na základe dát a nie subjektívnych kritériách. Pravidelne monitorujeme , či zvolené parametre a obsah stránky prinášajú návštevnosť, konverziu alebo či je potrebné zvoliť inú stratégiu, obsah alebo štruktúru. Samozrejme dáta, na základe ktorých sa rozhodujeme sú zasielané v pravidelných mesačných reportoch aj Vám, aby ste videl svoj progress alebo oblasť,kde je treba zabrať.

3.Klient je u nás vždy na prvom mieste

Zákazníci sú vždy na prvom mieste. Od začiatku sa snažíme vytvoriť atmosféru, že pre nás je zákazník a jeho biznis centrom diania. Vždy si vezmeme čas na poctivú prípravu kampane. T.z. snažíme sa pochopiť zákazníkove predstavy nielen ohľadom kampane, ale aj jeho biznisu, aby sme prostredníctvom PPC reklamy vedeli cieliť na správneho klienta a tým efektívnejšie využiť jeho prostriedky vynaložené na reklamu. Náš tím je orientovaný na úspech nášho klienta.

Kto sú naši klienti?

www.Ekodarceky.sk – klient nám zadal jednoznačnú a pritom neľahkú úlohu, byť čo najvyššie v organickom vyhľadávaní, aby zvýšil návštevnosť svojho e-shopu. Zároveň sme mu do google analytiky prostredníctvom pluginu na jeho webe nastavili meranie tržieb a počtu objednávok. Tým pádom má všetko na jednom mieste a má okamžitý prehľad o vývoji predaja jeho eshopu a ako bonus je na prvej stránke vo vyhľadávači google.

www.IFKsauny.sk – nová začínajúca firma , ktorá sa zaoberá výrobou sáun na mieru. Klient potreboval zviditeľniť svoj web vzhľadom na širokú konkurenciu, aby rozšíril povedomie o svojej firme a zároveň slúži jeho stránka ako objednávkový portál pre klientov zaujímajúcich sa o vybudovanie domáceho wellnessu. Dnes je to príbeh úspešnej firmy, ktorej sauny zdobia veľa domácností a spolupráca prebieha dodnes.

Orea quality ,s.r.o. – významná slovenská firma v oblasti poradenstva BOZP, OPP a revízií VTZ. Majiteľ(pozn. veľmi milý pán  ) nás poprosil o redesign jeho webu na modernejšiu platformu a zároveň spropagovanie jeho stránky prostredníctvom google ads kampane(PPC). Zároveň sme mu pomohli nastaviť všetky merateľné prvky v google analytics, prostredníctvom google tag managera, aby mal dokonalý prehľad o tom, s ktorou časťou návštevníci jeho webu najviac interagujú. Spolupráca prebieha dodnes a sme radi, že vedie k vzájomnej spokojnosti.

www.OdtahovkaTT.sk – zákazník potreboval pomôcť so zvýšením návštevnosti webu počas mimosezónneho času. Pomocou volacej kampane sme dosiahli zvýšiť návštevnosť jeho stránky o 81% a zároveň vykryť mimosezónne obdobie v jeho biznise.

www.AdlerPlus.sk – výrobca okien a dverí – veľmi progresívny zákazník , ktorý je schopný dopĺňať úlohu webdizajnéra, mal záujem pomôcť s merateľnosťou dát prostredníctvom google tag managera a google analytics – t.z. zistiť ktorá kampaň ako performuje a zároveň mu pomáhame s prácou na google ads kampani. Takisto jeho web bol produkovaný našou agentúrou a sme nesmierne radi, že môžeme spolupracovať s týmto slovenským výrobcom.

Vytvorenie a naprogramovanie informačného systému pre spoločnosť Volvo Group Slovakia s.r.o.

Volvo Group Slovakia s.r.o. brandová kampaň, ktorú veľmi ocenil náš klient a ktorá viedla k zvýšeniu návštevnosti jeho webu o 46%.

Kontaktujte nás

Zaujali Vás naše služby? Neváhajte nás kontaktovať. Spoločne nakopneme Váš biznis.

Konzultácie sú úplne zdarma, zastavte sa u nás na kávičku a povieme Vám viac :) Osobné stretnutia je potrebné si dohodnúť vopred s našim PPC team lídrom: Radko Blažo