Services

Social media management

Prečo správa sociálnych sietí?

Či sa vám to páči, alebo nie, sociálne siete sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života a tiež jedným z najlepších spôsobov ako zostať v kontakte s blízkymi ľuďmi. Vedeli ste o tom, že priemerný Európan strávi na sociálnych sieťach 75 minút denne? A toto číslo stále postupne narastá. Nie je teda náhoda, že množstvo úspešných firiem využíva práve tento nástroj online marketingu to promote their services or products. Správa sociálnych sietí by preto nemala byť pre vašu firmu luxusom, ale nevyhnutnosťou tejto digitálnej doby. Ešte stále váhate? Prečítajte si 6 dôvodov, prečo by ste do ich využívania mali rozhodne investovať.

01.

Lots of music for little money

Správa sociálnych sietí vám zabezpečí možnosť osloviť veľké množstvo potenciálnych zákazníkov s pomerne malým reklamným rozpočtom. Naši social media manažéri sa postarajú o to, aby aj relatívne malý rozpočet bol využitý efektívne a zacielený na správnu cieľovú skupinu, vďaka čomu vaša značka dostane z komunikácie na sociálnych sieťach maximum.

02.

Higher brand awareness

Did you know that social networks were used by almost 4 billion people in 2020? Thanks to this huge reach, you have the opportunity to become known to a number of users who have not yet known about the existence of your business. And the more people know about your business, the more they will be interested in your products and services. Being where your customers are is the key to business success.

03.

Customers will find you easier

Až 87% ľudí najskôr vyhľadá produkt online, prv ako si ho zakúpi. Ak chcete, aby si produkt kúpili práve od vašej firmy, mali by ste v online prostredí mať dostatočne silné zastúpenie i na sociálnych sieťach. Okrem priameho spojenia so zákazníkmi získate i lepšiu pozíciu vo vyhľadávaní, keďže publikovanie obsahu na sociálnych sieťach má pozitívny dopad na SEO (optimalizáciu pre vyhľadávače).

04.

Higher traffic

Prezdieľaním obsahu z vašej webovej stránky na sociálnych sieťach zvyšuje počet nových aj opakovaných návštevníkov. Váš podnik a ponuka produktov i služieb sa stáva viditeľnejšou. Okrem toho má táto návštevnosť tiež dopad i na SEO vo vyhľadávaní, čo znamená že sa v neplatených výsledkoch môžete zobrazovať na lepšej pozícii.

05.

Closer to clients

Pokiaľ nechcete, aby vás vaši zákazníci a verejnosť vnímali len ako neosobnú firemnú identitu, rozhodne by ste sa im mali priblížiť prostredníctvom sociálnych sietí. Vďaka pravidelnému kontaktu im ukážete svoju ľudskú tvár a lepšie utkviete v pamäti Vy i Vaša firemná komunikácia.

06.

Better customer service

Správa sociálnych sietí sa postará aj o lepší zákaznícky servis. Zákazníci potrebujú cítiť, že Vám na nich záleží. Ak budú mať pocit, že ich vnímate a skutočne riešite ich negatívne skúsenosti, budú vám aj napriek nim viac dôverovať a nešíriť negatívne skúsenosti vo svojom okolí namiesto toho, aby ich predostreli vám na riešenie.

Did we convince you?

Správa sociálnych sietí si nevyžaduje príliš vysoký rozpočet, napriek tomu však má obrovský potenciál vybudovať značku a vytvoriť nové podnikateľské príležitosti. Ak sme Vás presvedčili, že práve sociálne siete sú tým správnym spôsobom ako osloviť Vašich potenciálnych zákazníkov, neváhajte nás kontaktovať. Po prvotnej analýze pre vás radi pripravíme social media stratégiu presne pre Váš biznis a to úplne na mieru.

As part of a strategic plan to you we secure ideamaking, planning and production of the content page of posts always one month in advance, which we first agree on together. However, after their precisely timed publication, our work does not end. We provide regularly customer care v podobe odpisovania na komentáre, správy či recenzie. Príspevky strategicky boostujeme, vyhodnocujeme efektívnosť komunikácie, klientom vytvárame pravidelne reporty a komunikáciu na sociálnych sieťach neustále optimalizujeme. Neváhajte sa nechajte si vypracovať cenovú ponuku práve od nás. K dispozícii sme vám okrem telefónu a emailovej adresy aj na našom Facebooku a Instagrame.