Services

100% SEO optimalizácia

Čo to vlastne SEO je?

SEO (Search Engine Optimization) is the process of optimizing your website for search engines, which involves a number of steps and sequences in order to increase website traffic.

V dnešnej dobe je takmer nemožné získať popredné miesta vo vyhľadávačoch (Google, Bing..) bez kvalitnej optimalizácie. Ak chcete zvýšiť návštevnosť Vašej stránky, je potrebné sa zamerať na všetky on-page and off-page factors. Vďaka komplexnej a profesionálnej SEO optimalizácii Vás potencionálni zákazníci ľahšie nájdu a zároveň zvýšite aj návštevnosť Vášho webu.

Keď sa vo výsledkoch vyhľadávania chcete postupne prepracovať medzi prvé priečky, ste na správnom mieste. Naši SEO špecialisti Vám s tým veľmi radi pomôžu. Stačí, keď nás budete kontaktovať prostredníctvom emailu, telefonicky alebo cez sociálne siete. Všetky kontaktné údaje nájdete na tomto odkaze.

Final price?

The resulting amount depends on several factors such as:

  • whether it is a new website or an optimization of an existing one,
  • what is the total quantity of products or services,
  • whether keyword analysis has been done and to what depth and the like.

What is the procedure?

Najskôr vykonáme prvotnú analýzu produktu alebo služby, cieľovej skupiny, cieľov, konkurenčných webových stránok a audit súčasnej optimalizácie pre vyhľadávače.

V ďalšom kroku pripravíme analýzu kľúčových slov, z ktorej vyberieme relevantné kľúčové slová pre váš biznis. Následne sa pustíme do hĺbkovej optimalizácie on-page a off-page faktorov s jediným cieľom – a to zvýšiť návštevnosť webovej stránky pre jednotlivé vybrané kľučové slová.