Služby

100% SEO optimalizácia

Čo to vlastne SEO je?

SEO (Search Engine Optimalization) je proces optimalizácie Vašej webovej stránky pre vyhľadávače, ktorý zahŕňa množstvo krokov a postupností za účelom zvýšenia návštevnosti webovej stránky.

V dnešnej dobe je takmer nemožné získať popredné miesta vo vyhľadávačoch (Google, Bing..) bez kvalitnej optimalizácie. Ak chcete zvýšiť návštevnosť Vašej stránky, je potrebné sa zamerať na všetky on-page a off-page faktory. Vďaka komplexnej a profesionálnej SEO optimalizácii Vás potencionálni zákazníci ľahšie nájdu a zároveň zvýšite aj návštevnosť Vášho webu.

Keď sa vo výsledkoch vyhľadávania chcete postupne prepracovať medzi prvé priečky, ste na správnom mieste. Naši SEO špecialisti Vám s tým veľmi radi pomôžu. Stačí, keď nás budete kontaktovať prostredníctvom emailu, telefonicky alebo cez sociálne siete. Všetky kontaktné údaje nájdete na tomto odkaze.

Výsledná cena?

Výsledná suma závisí od viacerých faktorov ako napríklad:

  • od toho či ide o novú webovú stránku alebo o optimalizáciu existujúcej,
  • aké je celkové množstvo produktov alebo služieb,
  • či už bola robená analýza kľúčových slov a do akej hĺbky a podobne.

Aký je postup?

Najskôr vykonáme prvotnú analýzu produktu alebo služby, cieľovej skupiny, cieľov, konkurenčných webových stránok a audit súčasnej optimalizácie pre vyhľadávače.

V ďalšom kroku pripravíme analýzu kľúčových slov, z ktorej vyberieme relevantné kľúčové slová pre váš biznis. Následne sa pustíme do hĺbkovej optimalizácie on-page a off-page faktorov s jediným cieľom – a to zvýšiť návštevnosť webovej stránky pre jednotlivé vybrané kľučové slová.