Služby

SEO optimalizácia

Čo to vlastne je?

SEO (Search Engine Optimalization) je proces optimalizácie Vašej webovej stránky pre vyhľadávače, ktorý zahŕňa množstvo krokov a postupností za účelom zvýšenia návštevnosti webovej stránky.

V dnešnej dobe je takmer nemožné získať popredné miesta vo vyhľadávačoch (Google, Bing..) bez kvalitnej SEO optimalizácie. Ak chcete zvýšiť návštevnosť Vašej stránky, je potrebné sa zamerať na všetky on-page a off-page faktory SEO. Vďaka komplexnej a profesionálnej SEO optimalizácii Vás potencionálni zákazníci ľahšie nájdu a zároveň zvýšite aj návštevnosť Vášho webu.
Keď sa vo výsledkoch vyhľadávania chcete postupne prepracovať medzi prvé priečky, ste na správnom mieste. Naši SEO špecialisti Vám s tým veľmi radi pomôžu.

Výsledná cena?

Výsledná suma závisí od viacerých faktorov ako napríklad:

  • od toho či ide o novú webovú stránku alebo o optimalizáciu existujúcej,
  • aké je celkové množstvo produktov alebo služieb,
  • či už bola robená analýza kľúčových slov a do akej hĺbky a podobne.

Aký je postup?

Najskôr vykonáme prvotnú analýzu produktu, cieľovej skupiny, cieľov, konkurenčných webových stránok a audit súčasnej SEO optimalizácie. V ďalšom kroku pripravíme analýzu kľúčových slov, z ktorej vyberieme relevantné kľúčové slová pre váš biznis.

01.

Copywriting

Pripravíme obsahovú marketingovú stratégiu, ktorej úlohou bude zlepšiť pozíciu vášho webu pre stanovené kľúčové slová.

02.

Dizajn

Keďže neustále sledujeme najnovšie dizajnové trendy a máme bohaté skúsenosti s UI/UX, vieme ako jednotlivé prvky umiestniť a zladiť ich s imidžom Vašej spoločnosti. Každý náš klient od nás získa unikátny návrh. 

03.

Riešenie na mieru

Technológie, na ktorých môže bežať Vaša webová stránka sú rôzne. Náročné projekty si vyžadujú programovanie od základov na mieru s vlastným CMS systémom, tie jednoduchšie a tým aj lacnejšie pre klienta robíme na WordPress.

04.

Podpora 24/7

Vieme ako dôležitá je dostupnosť služieb pre chod Vášho biznisu. Každý náš klient automaticky získava od nás prémiovú podporu 24 hodín 7 dní v týždni a k tomu jednoduché úpravy zdarma.