Services

Corporate identity

Prečo je logo dôležité?

Even a large company needs a small logo.

Dnešné podnikateľské prostredie je typické najmä nekonečnou konkurenciou medzi existujúcimi podnikmi. Mnoho z nich na trhu ponúka výrobky, ktoré sú si veľmi podobné, a preto je pre firmy dôležitá najmä vopred premyslená vizuálna komunikácia, prostredníctvom ktorej sa od svojich konkurentov môžu odlíšiť a svojim produktom dať pridanú hodnotu. K jej konzistentnosti pomáha práve správne zadefinovaný corporate design, thanks to which the company attracts the attention of the public. It is therefore important for each company to have a functional design manual, which clearly defines the individual principles of corporate design, which will ensure the uniformity of visual communication.

Ak sa chystáte vstúpiť na trh s novým projektom alebo Vám správne zadefinovaná firemná identita podniku chýba, sme tu pre vás. Radi sa postaráme o profesionálny imidž a logo, ktoré vás odlíšia od konkurencie a podporia zapamätateľnosť značky. Vytvorením loga, zadefinovaním farebnosti, typografie či dokonca vytvorením komplexného dizajn manuálu sa nám to určite podarí.

Final price?

Povedať presnú cenu za návrh loga je ťažké, keďže výsledná suma závisí od rozličných faktorov. Siahať môže až po niekoľko stoviek eur za vytvorenie kvalitného dizajn manuálu značky. Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať a vypracujeme vám ponuku podľa vašich požiadaviek na mieru. Sme tu pre vás na e-mailovej adrese, telefóne aj na facebooku a instagrame.

How does it work?

The process of creating a corporate identity consists of three phases, which require the collaboration and mutual cooperation of our designers with you:

01.

Entry consultation

Najskôr zisťujeme čo v aktuálnom štýle nie je vyhovujúce spolu s východiskami pre novú identitu. V prípade nového loga si spolu s vami ujasníme hodnoty a potreby novej značky.

02.

Design manual

Zadefinujeme a kodifikujeme novú identitu. Výsledkom tejto práce bude funkčný dizajn manuál značky a jedinečné logo.

03.

Tailor-made solutions

We will find a style that will differentiate you from the competition. With an unmistakable, timeless and characteristic system, you will achieve your own identity.