Služby

Tvorba blogov

Prečo tvorba blogov?

Začlente do svojej komunikácie najefektívnejší nástroj obsahového marketingu – tvorbu blogov.

Jedným z najvýznamnejších nástrojov obsahového marketingu sú práve blogové články. Pritiahnite pozornosť potenciálnych zákazníkov zaujímavým obsahom a priveďte ich na Vašu webovú stránku.

Buďte o krok vpred pred konkurenciou a začnite budovať kvalitný obsah pre Vašu cieľovú skupinu už dnes. Budovanie blogu nevyžaduje vysoký rozpočet, napriek tomu však má obrovský potenciál vytvoriť silnú základňu čitateľov a zákazníkov, ako aj nové podnikateľské príležitosti. Oslovte nás prostredníctvom e-mailu, sociálnych sietí alebo telefonicky a nechajte si vypracovať nezávislú cenovú ponuku na službu tvorba blogov. Všetky kontaktné údaje nájdete tu.

Aký je postup?

Tvorba blogov je proces, pri ktorom si dávame záležať nie len na jedinečnom a pútavom obsahu, ale aj na tom, aby na Vašu webovú stránku priviedli potencionálnych zákazníkov. Ich profesionálna príprava vyžaduje určitý proces, ktorý pozostáva z nasledovných 5 krokov.

01.

Analýza

Skôr ako sa pustíme do tvorby samotných blogových článkov, najskôr dôkladne preskúmame tematiku a vykonáme jednoduchú analýzu konkurencie, cieľov a cieľovej skupiny.

02.

SEO

Pri príprave blogových článkov dbáme na to, aby okrem kvalitného obsahu boli i optimalizované pre vyhľadávače. Preto vykonávame jednoduchú analýzu kľúčových slov.

03.

Copywriting

Naši copywriteri s pomocou svojej kreativity spracujú pútavé články ušité na mieru pre vás a vaše podnikanie.

04.

Dizajn

Články okrem obsahu musia mať aj profesionálnu formu. Náš tím zabezpečí aby boli odborne naformátované a pripraví kvalitné fotografie či grafiky, ktoré obsahovú formu doplnia.

05.

Propagácia

Aby sa obsah dostal k čo najväčšiemu počtu čitateľov, publikované blogové články spropagujeme, čím pomôžeme k naplneniu vytýčených marketingových cieľov.