Služby

Foto a video

Produkcia na mieru

Komunikácia v digitálnom prostredí sa určite nezaobíde bez kvalitných fotografií a videí. Ako agentúra vieme zabezpečiť profesionálnu foto a video tvorbu podľa najnovších trendov, ktorá pritiahne pozornosť potenciálnych zákazníkov.

Čo vieme zabezpečiť?

Začleňte do svojej komunikácie najefektívnejší nástroj obsahového marketingu.

01.

Produktové / promo video

Originálne videá patria stále k formátom s najväčším dosahom. Okrem toho, že poskytujú priestor na rýchle predstavenie Vášho produktu či služby, ponúkajú aj možnosť vyzdvihnúť ich funkcie a výhody.  Radi pre Vás pripravíme jedinečné video, ktoré odprezentuje Vaše podnikanie na našom i zahraničnom trhu.

02.

Fotografie priestorov

Fotografie nám umožňujú zachytiť nie len interiér či exteriér budov, ale najmä samotnú atmosféru miesta, vďaka čomu môžete vzbudiť záujem verejnosti a získať nových klientov. Ideálne sú napríklad na prezentáciu reštauračných zariadení, kaviarní, hotelových izieb či kancelárskych priestorov.

03.

Produktová fotografia

Je známe, že ľudia nakupujúci cez internet si vyberajú produkty aj na základe toho, ako vyzerajú na fotografiách. Je preto nesmierne dôležité, aby produkty či služby boli zachytené profesionálne. Pripravíme pre Vás jedinečné produktové fotografie, ktoré Vaše produkty predajú.