Naše služby

POTREBUJETE PROPAGOVAŤ SVOJU SPOLOČNOSŤ ALEBO PRODUKT FORMOU ONLINE MARKETINGU? SME VÁM PLNE K DISPOZÍCII.

TVORBA WEB STRÁNOK A ESHOPOV

Je nesmierne dôležité, komu zveríte tvorbu svojej web stránky.
Tie dnes musia byť prispôsobené pre rôzne typy zariadení ako sú smartfóny, tablety alebo počítače, optimalizované pre vyhľadávače, graficky zladené a rýchle. Nemusíte sa obávať, že niečo zanedbáme, u nás kladieme dôraz na spokojnosť klientov. Vieme zabezpečiť kompletný balík od grafického návrhu až po vývoj, optimalizáciu a marketing. Či už potrebujete jednoduchú prezenčnú web stránku spoločnosti, alebo komplexný eshop, sme pripravení krok po kroku zrealizovať riešenie, ktoré budeme môcť spoločne prezentovať. Využívame tie najkvalitnejšie webhostingové služby a k tomu garantujeme podporu 24 hodín 7 dní v týždni.

Tvorba webstránok
SEO OPTIMALIZÁCIA

Optimalizácie pre vyhľadávače je prispôsobenie a nastavenie celej webovej stránky za účelom zvýšenia návštevnosti a viditeľnosti. Je to zložitý proces, ktorý zahŕňa najmä nastavenie kľúčových slov, úpravu zdrojového kódu, optimalizáciu obrázkov, vytváranie odkazov a podobne. Výsledkom dobrej SEO optimalizácie sú popredné miesta vo vyhľadávačoch a práve to sú miesta, kde potencionálni zákazníci začínajú hľadať určitý produkt alebo službu. Vieme zabezpečiť jednoduchú ale aj komplexnú optimalizáciu, a tým výrazne zvýšiť vašu návštevnosť.

SEO optimalizácia webstránok
ONLINE REKLAMA

Kľúčovým momentom pre zvýšenie tržieb spoločnosti je výber vhodnej marketingovej stratégie. Pri dnešnej konkurencií už nestačí spustiť jednoduché reklamné kampane a očakávať pozitívne výsledky.
Pre výber stratégie je potrebné zistiť všetky vstupy od zákazníka, analyzovať ich a reklamné kampane neustále optimalizovať na základe výstupov. Iba tak vie náš tím certifikovaných online marketingových špecialistov efektívne pracovať s vašim rozpočtom.

Viac informácií
Online marketingové služby
SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ

V prípade, že potrebujete zviditeľniť svoj podnik alebo produkt na sociálnych sieťach, vyžaduje si to prípravu strategického obsahu a jeho efektívne plánovanie. Klientovi vždy plánujeme príspevky na jeden mesiac vopred, ktoré si spoločne odsúhlasíme. Tie následne rozplánujeme tak, aby oslovili čo najväčšie publikum, pričom s publikom vytvárame rôzne interakcie. Tým pomáhame získaniu nových zákazníkov a udržaniu kontaktu s nimi.

Správa sociálnych sietí instagram a facebook

Kontaktujte nás

Páčia sa vám naše projekty ? Neváhajte nás kontaktovať. Ak potrebujete pomôcť s vytvorením / prerobením web stránky, SEO optimalizáciu alebo online marketingom, sme vám plne k dispozicií.

Konzultácie sú úplne zdarma, zastavte sa u nás na kávičku a povieme Vám viac :)

Kontakt